UWAGA KRWIODAWCY – POTRZEBNA KREW! Dołączając się do apelu Regionalnego Centrum…

UWAGA KRWIODAWCY – POTRZEBNA KREW!

Dołączając się do apelu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, zachęcamy, aby wszystkie zdrowe osoby, które nie obserwują u siebie objawów infekcyjnych układu oddechowego (gorączka, kaszel, duszności) i które nie przebywały w ostatnich tygodniach w podanych poniżej lokalizacjach:

✈️Ameryka Północna: USA,

✈️ Europa: Włochy, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania,

✈️ Azja: Chiny, Japonia, Korea Południowa, Iran,

przyłączyły się do czynnego oddania krwi w Centrum Krwiodawstwa w Łodzi oraz Punktach Pobrań krwi na terenie województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje dotyczące procedur oddawania krwi oraz harmonogram czynnych punktów dostępne są na stronie ???http://www.krwiodawstwo.pl.

Twoja Krew, Moje Życie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi

#zarzadzaniekryzysowe #badznzamibadzbezpieczny
#krewratujezycie #krwiodawstwo #honorowydawcakrwi