Dni Osjakowa 2010

Już w tą niedzielę (8 sierpnia 2010) będą miały miejsce dni Osjakowa. Impreza rozpocznie się po południu o godzinie 17:00 na stadionie sportowym „Pilawa” przy ul. Wieluńskiej. Dzień wcześniej na stadionie odbędzie się turniej piłkarski zakładów pracy z okolic Osjakowa. Szczegółowy program imprezy zamieszczony jest na plakacie.

Gwiazdą wieczoru będzie wokalista Adam Chrola. Imprezę przygotowuje wspólnymi siłami kilka lokalnych instytucji: Urząd Gminy w Osjakowie, Biblioteka Publiczna w Osjakowie, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Osjakowskiej, jednostka OSP z Czernic oraz Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej „Bez Granic”.

Bardzo cieszy współdziałanie naszych lokalnych władz i stowarzyszeń przy organizacji imprezy. Dzięki temu mimo skromniejszego budżetu niż w zeszłym roku tegoroczne Dni Osjakowa mogą być równie udane.

2010 08 03.dni.osjakowa - Dni Osjakowa 2010{nomultithumb}