Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowie

W piątek 29 października 2010 r. została oficjalnie oddana do użytkowania stacja uzdatniania wody w Osjakowie, po wykonanej modernizacji.

Przedstawiamy państwu zdjęcia z tej uroczystości :

oddanie stacji uzdatniania wody 01 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 02 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 03 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowie

oddanie stacji uzdatniania wody 04 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 05 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 06 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 07 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 08 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 09 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 10 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 11 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 12 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 13 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 14 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 15 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 16 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 17 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 18 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 19 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 20 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 21 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 22 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 23 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 24 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 25 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 26 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 27 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 28 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 29 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 30 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 31 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 32 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 33 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 34 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 35 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 36 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 37 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 38 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 39 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 40 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 41 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowieoddanie stacji uzdatniania wody 42 - Oddanie do użytku po modernizacji stacji uzdatniania wody w Osjakowie