Spotkanie młodzieży z Posłem na Sejm RP – Panem Mieczysławem Łuczakiem

W dniu 28.03.2011r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Osjakowie odbyło się spotkanie młodzieży gimnazjalnej z Posłem na Sejm RP – Panem Mieczysławem Łuczakiem. Organizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie przy współpracy z Publicznym Gimnazjum w Osjakowie. Obok Posła na Sejm RP w spotkaniu uczestniczyli: – Wójt Gminy Osjaków – Pan Jarosław Trojan – Przewodniczący Rady Gminy w Osjakowie – Pan Sławomir Kaźmierczak – Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Osjakowie ? Pani Hanna Kołodziej – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Osjakowie ? Pani Maria Nowaczyk – Przedstawiciele prasy – „Tygodnik Wieluński” – młodzież klas II Publicznego Gimnazjum w Osjakowie wraz z opiekunami: Panią Henryką Wejner i Panią Heleną Stolarczyk.

2011 03 28.spotkanie.z.poslem.01 - Spotkanie młodzieży z Posłem na Sejm RP - Panem Mieczysławem Łuczakiem2011 03 28.spotkanie.z.poslem.02 - Spotkanie młodzieży z Posłem na Sejm RP - Panem Mieczysławem Łuczakiem2011 03 28.spotkanie.z.poslem.03 - Spotkanie młodzieży z Posłem na Sejm RP - Panem Mieczysławem Łuczakiem

W czasie spotkania Pan Poseł odpowiadał na zadawane przez młodzież pytania, dotyczące działalności Pana Posła i Sejmu RP. Uczniowie m.in. poruszyli temat budowy obwodnicy Wielunia, porządku dnia codziennego Posła, walki z bezrobociem i pracy w komisjach Sejmu. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Nie brakowało także pewnej dawki humoru. Uczestnicy spotkania bardzo serdecznie dziękują Panu Posłowi za poświęcenie swego bardzo cennego czasu i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.