Konkurs „Uroki swojej miejscowości”

{multithumb thumb_width=150 thumb_height=200}2011 12 19.konkurs - Konkurs "Uroki swojej miejscowości"Zapraszamy do udziału w konkursie „Uroki mojej miejscowości” organizowanym przez portal www.turystyka.wielun.pl.

W naszym województwie znajduje się wiele ciekawych miejscowości i atrakcji, które warte są zobaczenia. „Portal Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej” ma na celu promowanie podróżowania konnego i odkrywania nowych miejsc na terenie województwa łódzkiego. O tym, co kryje się w okolicy danej wsi czy miasta wiedzą jednak najlepiej jego mieszkańcy. Także w Państwa okolicy jest na pewno sporo interesujących miejsc, które chcielibyście polecić innym.

Konkurs polega na przesłaniu materiałów w jednej z trzech kategorii:
– fotografia – co najmniej 6 zdjęć przedstawiających miejscowość, zabytek, ciekawe przyrodniczo miejsce czy inną atrakcję turystyczną;
– opis – ciekawy opis miejscowości lub wybranej atrakcji turystycznej zachęcające do jej zobaczenia; opis powinien być ozdobiony zdjęciami;
– wycieczka – opisanie proponowanej jedno lub kilkudniowej wycieczki po waszej miejscowości lub jej okolicy; wycieczka może prowadzić przez zabytki, możliwości aktywności sportowej i turystycznej, miejsca na odpoczynek itp.; opis powinien zawierać co najmniej 2000 znaków i być ozdobiony zdjęciami;

Każdy przesłany materiał jest odpowiednio punktowany:
– fotografia: 10 punktów
– opis: 20 punktów
– wycieczka: 25 punktów.
Każdy nadesłany materiał zostanie nagrodzony gadżetami szlaku bursztynowego – uczestnicy konkursu dostaną maskotki, kubki i inne gadżety projektu.

Osoby, która nadeślą najwięcej materiałów z dowolnych kategorii otrzymają nagrody główne:
– I miejsce: smartfon, udział w wyjeździe na obozowisko Drużyny Wojów Szlaku Bursztynowego,
– II miejsce: urządzenie GPS, udział w wyjeździe na obozowisko Drużyny Wojów Szlaku Bursztynowego,
– III miejscie: udział w wyjeździe na obozowisko Drużyny Wojów Szlaku Bursztynowego,

Materiały konkursowe należy przesłać na adres [email protected] zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie do 29 lutego 2012 r. Wyniki konkursu oraz nadesłane przez uczestników materiały zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora do 15 marca 2011 r. Zgłoszone przez uczestników materiały zostaną wykorzystane w portalu i będą promowały wybrane przez uczestników miejsca.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.turystyka.wielun.pl/pl-def/cms/konkursy/.