Przegląd kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych

{multithumb thumb_width=590 thumb_height=210}2011 02 10.konkurs.koled.i.pastoralek.09 - Przegląd kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych
Zdjęcie z zeszłorocznego konkursu

Biblioteka Publiczna w OsjakowieGminny Ośrodek Kultury w Osjakowie organizują przegląd kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych pod nazwąŚpiewajcie, Aniołowie – Pasterze, Grajcie Mu. Celami konkursu są: kultywowanie bogactwa tradycji świątecznej, zainteresowanie polskimi zwyczajami świątecznymi, przypomnienie zapomnianych kolęd, pastorałek i pieśni związanych z Bożym Narodzeniem, prezentacja wartościowych pod względem artystycznym i religijnym kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych.

pdf 16 - Przegląd kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych Regulamin konkursu
pdf 16 - Przegląd kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych Karta zgłoszeniowa

Konkurs będzie miał miejsce w Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Częstochwoskiej 22 w dniu 27 stycznia (piątek). Chętni do wzięcia udziału w przeglądzie zgłoszenia mogą wysyłać do piątku (13 stycznia).