Dzień Działacza Kultury w Osjakowie

{multithumb thumb_width=590 thumb_height=230}image - Dzień Działacza Kultury w Osjakowie

Z okazji Dnia działacza Kultury w dniu 18.05.2012r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Osjakowie odbyło się spotkanie władz samorządowych z lokalnymi artystami, animatorami kultury, którzy poprzez swoją działalność promują kulturę, tradycje naszego regionu.

Wójt Gminy Osjaków ? Jarosław Trojan,
Zastępca Przewodniczącego Komisji Zdrowia Oświaty Kultury i Sportu Rady Gminy w Osjakowie ? Waldemar Jabłonka,
Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy w Osjakowie ? Ryszard Drutowski,
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Osjakowie ? Krystyna Nawojska

wręczyli uczestnikom spotkania podziękowania za wkład w rozwój kultury ludowej Ziemi Osjakowskiej. Uczestnikami spotkania byli członkowie Zespołu Pieśni Ludowej z Chorzyny, Dębiny i Osjakowa, twórcy ludowi oraz osoby, które w latach poprzednich swoim zaangażowaniem, pasją promowali kulturę i tradycje naszego regionu.

List gratulacyjny z najlepszymi życzeniami przekazał Poseł na Sejm RP ? Mieczysław Łuczak.

Po części oficjalnej, w krótkim programie artystycznym zaprezentowały się zespoły folklorystyczne z terenu gminy Osjaków. Uroczystość została zakończona poczęstunkiem dla wszystkich zaproszonych gości.

Organizatorami spotkania byli: Wójt Gminy Osjaków i Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie.

Więcej zdjęć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury: www.kultura.osjakow.pl