Wybór Przewodniczącego i V-ce Przewodniczącego Rady Gminy w Osjakowie

{multithumb thumb_width=138 thumb_height=200}2012 09 29.wybor.przewodniczacego - Wybór Przewodniczącego i V-ce Przewodniczącego Rady Gminy w Osjakowie21 września 2012 r. tj. Piątek o godz. 9.00 w sali nr 5 Urzędu Gminy w Osjakowie odbyły się wybory w sprawie wyboru Przewodniczącego oraz V-ce Przewodniczącego Rady Gminy w Osjakowie. Przewodniczącym wybrany został Ryszard Drutowski, a drugim wiceprzewodniczącym został Waldemar Jabłonka

Ryszard Drutowski zwracając się do radnych i gości podziękował za zaufanie i stwierdził, że postara się właściwie wywiązać się z nowych obowiązków oraz w sposób uczciwy i rzetelny pokieruje pracą rady, a także nie zawiedzie zaufania, którym go obdarzono.

Waldemar Jabłonka serdecznie podziękował za oddane głosy na jego osobę i oznajmił, że postara się jak najlepiej spełnić powierzoną mu funkcję wiceprzewodniczącego Rady Gminy w Osjakowie.