Zapraszamy na wycieczkę rowerową

Unijne Kolory Regionu” na dwóch kółkach – tym razem zapraszamy do Wielunia

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej, na trasie której będzie można zobaczyć efekty wdrażania Funduszy Europejskich w naszym regionie.

 

31 sierpnia 2013 r. zapraszamy Państwa na trasę Wieluń?Osjaków-Wieluń. Czekamy na miłośników jazdy rowerowej  przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej w Wieluniu. Na trasę ruszamy o godz.10:00.  W programie m.in.  zwiedzanie Muzeum, punktu informacji turystycznej w Osjakowie, testowanie innowacyjnego e-roweru.

 

Proszę pamiętać, że w wycieczce rowerowej mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie posiadające kartę rowerową i będące pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

 

Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionego oświadczenia na adres mailowy [email protected], oraz akceptacja regulaminu wycieczek do dnia 30 sierpnia 2013 r. do godz.10:00.

 

Dla uczestników wycieczki przewidziano drobne upominki oraz konkurs z atrakcyjną nagrodą przygotowaną przez beneficjentów Funduszy Europejskich. Do wygrania m.in. album fotograficzny ?Nadwarciański Szlak Bursztynowy?.

Poniżej publikujemy zarys trasy Wieluń-Osjaków-Wieluń oraz jej specyfikację i opisy projektów mijanych/odwiedzanych na trasie.

Posiadacze mobilnych urządzeń mają  możliwość skopiowania trasy wycieczki używając plików GPX, które można wygenerować na stronie trasy wycieczki ze statystykami.

Przypominamy, że wycieczki rowerowe są częścią trwającej akcji promocyjnej ?Unijne Kolory Regionu?, która polega na promowaniu Funduszy Europejskich poprzez wystawienie Punktów Informacyjnych w trakcie cyklu koncertów Festiwalu ?Kolory Polski? przygotowanych przez Filharmonię Łódzką.

Wycieczki mają charakter pilotażowy. Ilość miejsc ograniczona. Uczestnictwo w wycieczkach jest nieodpłatne.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Oświadczenie.doc

Regulamin wycieczek rowerowych.pdf