Łasuch zwycięzcą III Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy o Puchar Wójta Gminy

W dniu 28 czerwca 2014 r. na stadionie w Osjakowie rozegrany został III Gminny Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy o Puchar Wójta Gminy Osjaków. W rozgrywkach uczestniczyło 7 zespołów.

Po wyrównanej i pełnej sportowych emocji rywalizacji Puchar Wójta Gminy Osjaków wywalczyła drużyna „Łasuch”. Pozostałe drużyny turnieju: Admar Osjaków, Wiko-Bud, Adamiak – usługi budowlane, Piekarnia Graczyk, ZPHU Drutowski Szymon oraz Adrian – renowacje otrzymały pamiątkowe statuetki ufundowane przez Przewodniczącego Rady Gminy w Osjakowie i Przewodniczącego Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu Rady Gminy w Osjakowie.

2014 06 28.turniej.pilkarski.001 - Łasuch zwycięzcą III Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy o Puchar Wójta Gminy2014 06 28.turniej.pilkarski.002 - Łasuch zwycięzcą III Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy o Puchar Wójta Gminy2014 06 28.turniej.pilkarski.003 - Łasuch zwycięzcą III Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy o Puchar Wójta Gminy

Zdjęcia: Katarzyna Owczarek.