Wielki Test Języka Angielskiego z nagrodami

{nomultithumb}2016 11 10 wielki test angielskiego - Wielki Test Języka Angielskiego z nagrodami

Dołącz do WTJA i przekonaj się jak dobrze znasz angielski! Szkoła Języków Obcych Sparrow organizuje Wielki Test Języka Angielskiego 20 listopada 2016r. Test odbędzie się w Szkole Podstawowej w Osjakowie o godzinie 15:00. Jest to ogólnopolskie wydarzenie, w którym biorą udział mieszkańcy ponad 100 miast Polski. Podczas imprezy uczestnicy mają szansę zmierzyć się z arkuszem pytań, który powstaje na bazie fragmentów najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie – TOEIC i TOEFL.

Sprawdź się i przetestuj swój język!

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji oraz wzięcia udziału w konkursie z nagrodami!

Zarejestruj się teraz na www.osjakow.znaangielski.pl

Uczestnicy przystąpią do testu w 3 kategoriach wiekowych:
Test dziecięcy (8-12 lat) – 35minut
Test dla młodzieży (13-17 lat) – 75minut
Test dla dorosłych (18+) – 75minut

Wszyscy uczestnicy otrzymają słodki poczęstunek po zakończeniu testu.