Działacz Społeczny Gminy Osjaków 2016 – ankieta

{nomultithumb}2017 02 16 dzialacz spoleczny gminy osjakow - Działacz Społeczny Gminy Osjaków 2016 - ankieta

Począwszy od tego roku zamierzamy przyznawać statuetki pn. „Działacz Społeczny Gminy Osjaków” za szczególne osiągnięcia w działalności społecznej. Naszym celem jest pokazanie i docenienie osób, które swoją energię i wolny czas poświęcają dla dobra i rozwoju waszej małej ojczyzny.

Jako, że działalność społeczna bezpośrednio dotyczy nas wszystkich chcemy, aby laureata wyłoniło głosowanie mieszkańców przez internet. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą w sekretariacie Urzędu Gminy w Osjakowie do 31 marca 2017 r. (formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj). Na zgłoszeniach wymagane jest 15 podpisów osób popierających kandydata lub podpis Prezesa organizacji pozarządowej (np. stowarzyszenia).

Od 1 kwietnia 2017 r. do 31 maja 2017 r. będzie można głosować przez internet na zgłoszonych przez Państwa kandydatów.

Załączniki: