X edycja konkursu „Moje drzewo genealogiczne”

Kolejny raz nasi uczniowie wzięli udział w konkursie fotografii dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej pt.: „Moje drzewo genealogiczne”. W tym roku ośmiu gimnazjalistów przygotowało swoje prace, tj. Wiktoria Kuma, Roksana Mateusiak, Kinga Borczyk, Katarzyna Domagała, Zuzanna Mateusiak, Maria Król, Kacper Jegers oraz Sergiusz Walkowiak.

Opiekunem projektu była pani Małgorzata Biegańska.

13 marca 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i gimnazjów. W sumie wykonano 70 prac – 44 szkoła podstawowa i 26 gimnazjum. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń klasy III b Sergiusz Walkowiak, który zajął II miejsce, Roksana Mateusiak – uczennica klasy I a otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!