Do sprzedaży lokal mieszkalny w centrum Osjakowa

Do sprzedaży lokal mieszkalny w centrum Osjakowa

Gmina Osjaków oferuje do sprzedaży mieszkanie z udziałem 1395/10 000 części w prawie własności gruntu(działki) oraz pomieszczeniem gospodarczym. Lokal mieszkalny mieści się na piętrze budynku jednopiętrowego, wielorodzinnego położonego w centrum Osjakowa przy ulicy Częstochowskiej 9. Mieszkanie nieumeblowane, pomieszczenia słoneczne i ustawne. Mieszkanie do zrobienia wg własnej aranżacji. Idealne dla osób ceniących ciszę, spokój oraz otoczenie natury.
Lokal składa się z :
– pokoju
– kuchni
– łazienki
Dostępne media: woda zimna, prąd, kanalizacja.
Ogrzewanie: centralne.
Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego : 33,15 m2
Powierzchnia przynależna do lokalu : 9,39 m2 – pomieszczenie w budynku gosp.

2017 10 24 lokale 45 - Do sprzedaży lokal mieszkalny w centrum Osjakowa

Do sprzedaży lokal mieszkalny w centrum Osjakowa

Strona internetowa Urzędu Gminy w Osjakowie.



Udostępniono: 3

Data: 2017-10-24 09:33:47

Źródło