Dni Osjakowa – dzień sportu 9 czerwca

Pierwszy dzień Dni Osjakowa stał pod znakiem sportu. Sobotnie popołudnie wypełniła pierwsza edycja zmagań sportowych, które rozpoczęły się o godz. 15:00. Jako pierwszy odbył się quiz wiedzy o GLKS ”Warta” w Osjakowie. Jednocześnie na stadionie miały miejsce rozgrywki drużynowe piłki nożnej oraz konkurencje sprawnościowe dzieci wraz z rodzinami. Wyróżnione zostały najlepsze drużyny, a dla pozostałych uczestników przewidziano pamiątkowe medale. Podsumowaniem dnia był wspólny poczęstunek.

I. Zmagania sportowe składały się z następujących konkurencji:
• Bieg slalomem z piłką do nogi
• Żonglerka piłką
• Strzały do bramki z odległości 7 metrów
• Zgrany duet
• Wyrzut piłki z autu

II. Turniej piłki nożnej
• klas IV – VI
• klas VII szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi

{nomultithumb}Galeria zdjęć:
image?view=image&format=raw&type=img&id=8245 - Dni Osjakowa - dzień sportu 9 czerwca