Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź

{nomultithumb}2018 09 khgm - Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź2018 09 01 - Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź2018 09 02 - Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź2018 09 03 - Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź2018 09 04 - Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź2018 09 05 - Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź2018 09 06 - Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź2018 09 07 - Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zakończył realizację projektu „Gra w szachy i pływanie to sport i edukowanie” finansowanego ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź