SZANOWNI PAŃSTWO, MIESZKAŃCY GMINY OSJAKÓW

Dobiega końca kadencja samorządowa 2014-2018.

Był to okres pracowity, w którym nastąpiło wiele pozytywnych zmian i zrealizowanych zostało wiele zadań. Gmina jest przygotowana do kolejnych inwestycji, na które zostały już pozyskane środki zewnętrzne.

Przez te cztery lata spotykałem się ze wsparciem i współpracą dużego grona osób, którym zależy na rozwoju Gminy. Współpraca zawsze odbywała się według wzajemnego szacunku, za co serdecznie Państwu dziękuję. Wspólne działania doprowadziły do rozwoju Gminy Osjaków i pozytywnych zmian, które dotyczą wszystkich dziedzin życia Mieszkańców.

Pełniąc urząd Wójta Gminy Osjaków poznałem mieszkańców i wiem, że jesteście Państwo wymagający. Wiem również, że każdego dnia dokonujecie przemyślanych i trafnych wyborów.

Życzę Państwu zdrowia i wytrwałości w realizacji swoich zamierzeń oraz grona prawdziwych przyjaciół.

Z wyrazami szacunku

Jarosław TROJAN