KOMUNIKAT W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszego kraju koronowi…

KOMUNIKAT
 W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszego kraju koronowi...

KOMUNIKAT

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszego kraju koronowirusa COVID – 19, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników Urzędu Gminy w Osjakowie informuję, że od dnia 2 kwietnia 2020 r. do odwołania zmianie ulegają godziny funkcjonowania Urzędu Gminy w Osjakowie – Urząd czynny będzie od godz. 8.00 do godz. 13.00.

W pilnych sprawach urzędowych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowo na adres: [email protected], poprzez platformę EPUAP adres elektroniczny: /UGOsjakow/skrytka lub adresy e-mail pracowników Urzędu.

Wójt Gminy Osjaków
/-/ Jarosław Trojan
Udostępniono: 2

Data: 2020-04-01 10:48:21

Źródło