Podwórko Talentów NIVEA

Podwórko Talentów NIVEA

Dziękujemy za podesłanie wszystkich filmików naszych dzieciaków, niestety, nie udało się wygrać nagraniem, ale walczymy dalej i dlatego prosimy was o założenie konta na stronie programu pod adresem https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie i zagłosowanie na CHORZYNĘ.

Projekt można wyszukać również pod hasłem OSJAKÓW. Każdego dnia można oddać głos po założeniu konta, oczywiście bezpłatnie. Zalogowanie się i kliknięcie trwa kilka sekund. Jest o co walczyć, nowy plac zabaw za 60 tys. zł. Prosimy bardzo o pomoc, wygrana zależy od naszej mobilizacji i liczby głosów. Walczymy razem!

Podwórko Talentów NIVEA

Dowiedz jak odkryć i rozwijać talent Twojego dziecka. Jeśli masz już konto na nivea.pl, zaloguj się korzystając z dotychczasowych danych.Udostępniono: 0

Data: 2020-05-27 11:00:58

Źródło