Gmina Osjaków 2020 ankieta dla mieszkańców – diagnoza rozszerzona

Gmina Osjaków 2020 ankieta dla mieszkańców - diagnoza rozszerzona

Na zlecenie Urzędu Gminy w Osjakowie, przeprowadzamy Diagnozę lokalnych zagrożeń społecznych. Celem diagnozy jest rozpoznanie lokalnego środowiska w perspektywie występujących w nim czynników chroniących i wspierających funkcjonowanie mieszkańców, jak i tych, które im zagrażają. Badaniem zostaną objęci dorośli mieszkańcy z terenu gminy Osjaków oraz dzieci i młodzież w szkołach z terenu gminy. Raport obejmuje następujące obszary: postawy społeczne, przemoc, narkotyki i dopalacze, hazard, nikotyna, alkohol, Internet i media.

Dodam, że jest ona całkowicie anonimowa i nie ma konieczności podawania żadnych danych osobowych.

Rzeczą bardzo ważną jest, aby na zakończenie każdy wcisnął przycisk WYŚLIJ, ponieważ dopiero wtedy dotrą do nas wyniki;

Przewodnicząca GKRPA
Klaudia Domagała

http://badania.corigo.pl/…/gmina-osjakow-2020-ankieta-dla-m…

Gmina Osjaków 2020 ankieta dla mieszkańców – diagnoza rozszerzona

Zapraszam do wypełnienia ankietyUdostępniono: 0

Data: 2020-12-21 10:42:17

Źródło