Charytatywne serce na nakrętki zostało zainstalowane w Osjakowie! Zamówione prz…

Charytatywne serce na nakrętki zostało zainstalowane w Osjakowie!
 Zamówione prz...

Charytatywne serce na nakrętki zostało zainstalowane w Osjakowie!

Zamówione przez Urząd Gminy w Osjakowie serce na nakrętki stanęło przy ul. Targowej w Osjakowie. Urząd zachęca mieszkańców dla zapełniania serca nakrętkami.
Do wielkiego serca można wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt, czy kolor. Mogą to być nakrętki np. po napojach, kawie, mleku, czy jogurtach, ale również po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeżeli mają one np. tekturowe uszczelki – trzeba je usunąć przed wrzuceniem.
Zebrane nakrętki będą formą wsparcia dla osób potrzebujących pomocy.
Udostępniono: 0

Data: 2021-01-26 09:39:49

Źródło