Sport

Słowian Dworszowice 0:4 (0:2) GLKS Warta Osjaków W końcu przełamanie! Po trzech…

Słowian Dworszowice 0:4 (0:2) GLKS Warta Osjaków

W końcu przełamanie! Po trzech porażkach odnosimy pierwsze zwycięstwo w lidze okręgowej. Dosyć szybko, bo już około 10 minuty wychodzimy na prowadzenie. Ładną akcję całego zespołu zakończył Piotr Kostrzewa, a przy bramce tej asystował Przemysław Graliński. Parę minut później zdobywca pierwszego gola po dobrej akcji indywidualnej dośrodkowuje piłkę w pole karne, która odbija się od przeciwnika i wpada do bramki gospodarzy. Na przerwę schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem. Wychodzimy na drugą połowę pewni siebie, ale ze świadomością, że gospodarze będą chcieli za wszelką cenę odrobić straty. Jednak to my zadajemy kolejny cios – skuteczny pressing Piotra Kostrzewy na 35 metrze boiska otwiera mu drogę do bramki Słowiana. W sytuacji 1 na 1 nie zostawia on żadnych szans bramkarzowi gospodarzy i podnosi wynik spotkania na 0:3. Przy ostatniej bramce wielki wkład miał Hubert Golec. Najpierw po błędzie zawodnika z Dworszowic odebrał on piłkę na 16tym metrze naszej połowy boiska. Kilka szybkich podań, piłka pod nogami Przemysława Gralińskiego, który dogrywa w pole karne i ten, który zaczął całą akcję strzela gola na 0:4! Na wyróżnienie zasługuje również Patryk Gładysz, który popisał się tego dnia kilkoma bardzo dobrymi interwencjami!

Brawo drużyna!!! Brawo kibice!!! Brawo Warta!!!

Bramki:
0:1 Piotr Kostrzewa (Przemysław Graliński)
0:2 bramka samobójcza
0:3 Piotr Kostrzewa
0:4 Hubert Golec (Przemysław Graliński)

Skład:
Patryk Gładysz – Artur Dąbrowski, Maciej Czerniak, Mateusz Adamkowski, Hubert Golec (Michał Zawadzki) – Przemysław Graliński, Adrian Pluta, Mateusz Sawicki, Damian Bisaga (Mateusz Lebioda), Piotr Kostrzewa – Witold Sowała (Cezary Ryczyński)

Udostępniono: 0

Data: 2022-09-05 16:40:15

Źródło

Pierwsze treningi nowej sekcji Jesteśmy już po spotkaniu organizacyjnym i od …

?? Pierwsze treningi nowej sekcji ??

Jesteśmy już po spotkaniu organizacyjnym i od razu przechodzimy do działania! Pierwszy trening biegowy oraz z kijkami odbędą się już w nadchodzącym tygodniu. W poniedziałek (05.09) o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkich chętnych na trening biegowy. A już w najbliższą środę (07.09) o godzinie 18:00 będzie można dołączyć do nas na treningu z kijkami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

* utworzona została również grupa kontaktowa na WhatsAppie – w celu dołączenia prosimy o wiadomość prywatną.

Prosimy o udostępnienia ?

Udostępniono: 4

Data: 2022-09-03 14:21:51

Źródło

Kolejka 4 Czas na pierwsze punkty! Na drugi mecz wyjazdowy w tym sezonie wybi…

?? Kolejka 4 ??

Czas na pierwsze punkty! Na drugi mecz wyjazdowy w tym sezonie wybierzemy się do Dworszowic, gdzie zagramy z tamtejszym Słowianem. Gospodarze zeszły sezon zakończyli na 8. miejscu w klasie okręgowej, przegrywając u siebie tylko 3 z 15 spotkań. Ten sezon zaczęli jednak dużo słabiej i podobnie jak Warta przegrali pierwsze trzy spotkania. Na pewno będzie to wymagające spotkanie dla naszej drużyny, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby móc wrócić z Dworszowic z podniesionymi głowami. Zapraszamy wszystkich do wspierania naszej drużyny z trybun!