PEWNE ZWYCIĘSTWO Z OUTSIDEREM!!! GLKS WARTA OSJAKÓW 4:1(1:1) Start Łubnice Wa…

PEWNE ZWYCIĘSTWO Z OUTSIDEREM!!!

GLKS WARTA OSJAKÓW 4:1(1:1) Start Łubnice

Warta Osjaków pokonała w 10 kolejce na własnym boisku ostatnią drużynę w tabeli – Start Łubnice 4-1. Dzięki zwycięstwu Warta wyskoczyła na pozycję lidera Sieradzkiej A klasy. Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu gospodarzy. Bramkę dopiero z rzutu karnego strzelił kapitan Mateusz Adamkowski. Niestety goście szybko wyrównali i wynik po 45 minutach był remisowy. Po przerwie gospodarze grali już zdecydowanie lepiej. Osjaków strzelił trzy bramki, a śmiało można powiedzieć że wynik mógł być jeszcze wyższy. Teraz naszą drużynę czeka dwutygodniowa przerwa. Nastepny mecz zostanie rozegrany pod koniec października na własnym boisku ze Strzelcami Wielkimi.

1:0 – Mateusz Adamkowski (k)
2:1 – Mariusz Pichlak
3:1 – own goal
4:1 – Kamil Smejda

skład: 1.Krystian Chudy – 20.Konrad Kolanek (3.Emil Graczyk), 14.Patryk Pawłowski, 11.Piotr Rybczyński, 4.Mateusz Adamkowski (c) – 7.Aleksander Pawlicki (6.Kamil Smejda), 10.Mateusz Lebioda (17.Hubert Golec), 19.Marcin Roszczyk, 16.Mariusz Pichlak (5.Daniel Broczkowski) – 13.Mateusz Łuszczyk, 9.Artur Tyka (8.Przemek Kąpielski)