Projekty koncepcyjne dot. budowy linii kolejowej przez m. Drobnice.

Urząd Miasta i Gminy Osjaków podaje do publicznej wiadomości projekty koncepcyjne dotyczące przebiegu linii kolejowej realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa linii łączącej linię kolejową nr 131 (Chorzew Siemkowice) z linią kolejową nr 181 (Wieluń)” realizowanego w ramach Programu uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej + do 2029 roku, która przebiega przez miejscowość Drobnice, gmina Osjaków.

Plany przedstawiają rozwiązania zgodne z koncepcją programową przestrzenną w rewizji 03. Są to projekty koncepcyjne i nie zwierają szczegółowych rozwiązań dla poszczególnych branż. Dokumentacja opracowana została przez TDM Projekt z siedzibą w Krakowie, ul. Kuklińskiego 17.

Ankiety można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Osjaków lub elektronicznie na adres email: ankiety@tdm-projekt.pl do 26.01.2024 roku.