Kultura

Komentowanie tego posta zostało wyłączone.

Komentowanie tego posta zostało wyłączone.




Udostępniono: 19

Data: 2022-09-08 08:00:06

Źródło

Komentowanie tego posta zostało wyłączone.

Komentowanie tego posta zostało wyłączone.




Udostępniono: 7

Data: 2022-09-08 07:30:06

Źródło

Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy PÓJDZIEMY BOSO I W DESZCZ I W OGIEŃ! Se…

Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy PÓJDZIEMY BOSO I W DESZCZ I W OGIEŃ!
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i fantastyczną zabawę, a sponsorom za wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia:
https://kultura.osjakow.pl/fotogaleria/xi-wojewodzkie-wito-chrzanu

Szczególne podziękowania dla:
– PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. (https://pgegiek.pl/strona-glowna)
– Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (https://www.kowr.gov.pl/)
– Cementownia Warta S.A. (https://www.wartasa.com.pl/)
– PENTAIR WATER (https://www.jung-pumpen.pl/index.php?id=1&L=3)
– Liedmann Agro (http://liedmann.pl/liedmann_agro/)
– Batorex S.C. (https://batorex.pl/)
– Nadwarciański Bank Spółdzielczy w Działoszynie (https://nbsdzialoszyn.pl/)
– „La-Vita” Przetwórnia Owoców i Warzyw Alina Luniak (https://www.la-vita.pl/)
– Katerpole Sp. z o.o. (https://www.katerpole.pl/)
– Tom-Kar F.H.U. Tomasz Błasiak
– Podgórniak Lech Z.P.H. Piekarnia Jagoda
– Masarnia Pawomit S.C. Z.P.H.U. Lech Podgórniak, Wojciech Podgórniak, Paweł Podgórniak
– Centrum Podnoszenia Kwalifikacji Paweł Samulski (https://www.szkolenia-osjakow.pl)
– Zasada Rowery Wieluń (https://www.zasada-rowery.pl/)
– Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu (http://sdmwiel.pl/)
– Logopeda Lewsza (https://logopedalewsza.pl/)
– Centrum Elektryczne Ania (https://centrumelektryczne.pl/)
– Z.P.H.U. Moryń Włodarczyk i Moryń Spółka Jawna (http://moryn.info/)
– Anrol Sieradz Sp. z o.o. (https://www.anrolsieradz.pl/)
– Z.P.U.H. Promyk K. i G. Czyż S. C. (https://promyk.wielun.pl/)
– Markom Stacja Kontroli Pojazdów
– Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego Kwidzyn Sp. z o.o. (https://warzywakwidzyn.pl/)
– Pronet Serwis (https://pronet-serwis.pl/)
– Aleksandra i Mariusz Wesołowscy Punkt Ubezpieczeń w Osjakowie
– F. H. U. Joanna Adamkowska
– Grupa Wsparcia Konkret


1662099532 674 Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy POJDZIEMY BOSO I W - Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy PÓJDZIEMY BOSO I W DESZCZ I W OGIEŃ!
Se...
1662099532 207 Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy POJDZIEMY BOSO I W - Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy PÓJDZIEMY BOSO I W DESZCZ I W OGIEŃ!
Se...
1662099532 129 Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy POJDZIEMY BOSO I W - Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy PÓJDZIEMY BOSO I W DESZCZ I W OGIEŃ!
Se...
1662099532 738 Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy POJDZIEMY BOSO I W - Z takim wsparciem i uczestnikami imprezy PÓJDZIEMY BOSO I W DESZCZ I W OGIEŃ!
Se...



Udostępniono: 0

Data: 2022-09-01 14:40:55

Źródło