Spotkanie w sprawie przyłączenia do sieci gazowych.

Wójt Gminy Osjaków zaprasza mieszkańców / właścicieli budynków ulic: Topolowa, Częstochowska, Krótka, Przejazd, Południowa, Sienkiewicza, Targowa, Cegielniana, Szpitalna (od ul. Cegielnianej do ul. Piotrkowskiej), Rynek, Kościelna, Nad Wartą, Wieluńska (od ul. Częstochowskiej do budynku ośrodka zdrowia) oraz ul. Piotrkowskiej w Osjakowie zainteresowanych ogrzewaniem gazowym na spotkanie w dniu 15.07.2021 r. o godz. 17.30. Spotkanie odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie, ul. Wieluńska 14. Spotkanie prowadzone będzie przez przedstawicieli PGNiG Obrót Detaliczny i Sp. z o. o. który udzieli informacji w zakresie:
– możliwości rozpoczęcia korzystania z gazu,
– formalności niezbędnych do przyłączenia do sieci gazowej,
– złożenia wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej,
– złożenia wniosku o zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej,
– zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu oraz nowych ofert PGNiG,
– zasad rozliczenia, taryfikacji oraz cen gazu.