II Sesja Rady Gminy w Osjakowie

W dniu 06-12-2010 odbyła się na sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Osjakowie II Sesja Rady Gminy. Na tej sesji został zaprzysiężony na wójta Gminy Osjaków Pan Jarosław Trojan. Poniżej przedstawiamy państwu kilkanaście zdjęć z tej sesji:

II sesja01 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja02 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja03 - II Sesja Rady Gminy w Osjakowie

II sesja04 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja05 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja06 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja07 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja08 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja09 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja10 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja11 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja12 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja13 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja14 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja15 - II Sesja Rady Gminy w OsjakowieII sesja16 - II Sesja Rady Gminy w Osjakowie